Trwają zapisy na jesienne warsztaty!

Trwają zapisy na jesienne warsztaty!

„Żyj po Bożemu. Warsztaty psychologiczne według Słowa Bożego”, „Prostota. Uporządkuj swoje życie i spotkaj Boga”, „Święty (S)pokój. Weekend rozwoju i relaksu po Bożemu”… Tej jesieni jest z czego wybierać! Dołącz do ludzi, którzy aktywnie zmieniają swoje życie w oparciu o Bożą łaskę!

copy-of-honeycomb-2

6 tygodni intensywnej pracy nad sobą, modlitwy, wspólnoty i doświadczania przemieniającej mocy Ducha Świętego. Po tych warsztatach nic już nie jest takie samo i potwierdzają to liczne świadectwa osób, które przez ostatnie 2 lata uczestniczyły w „Żyj po Bożemu”. 10. edycja, jubileuszowa, startuje już 3. października!

Dołącz do nas! Informacje tutaj, w wydarzeniu znajdziesz link do zapisów.

 

gounelle-5

Być może należysz do osób, które nie nadążają za własnym kalendarzem, mają bałagan wszędzie, gdzie się da, czują chaos w emocjach i cały ten bałagan sprawia, że trudno im spotkać się z Bogiem. W takim razie jesteś idealnym kandydatem na warsztaty „Prostota”!. Po tych warsztatach będziesz umiał ogarniać swoje priorytety, swój czas i nawyki, oraz stworzysz plan relacji z Bogiem. Daj sobie szansę na prostotę!

To już 24.września. Zapisz się! Informacje tutaj, w wydarzeniu znajdziesz link do zapisów.

 

copy-of-lake-rotoiti-2-february-2015-1

Jesień już za pasem, w górach coraz bardziej kolorowo, a Ty wróciłeś po wakacjach do pracy i

zaskakująco szybko się tym zmęczyłeś. Marzysz znów o tym, żeby odpocząć, ale tym razem tak, aby akumulatory zostały naładowane na dłużej? Możesz to zrobić razem z nami na warsztatach w górach „Święty (S)pokój”! To specjalny czas odpoczynku, porządkowania siebie, marzenia i realizacji celów, ale przede wszystkim Bożej obecności, modlitwy, budowania wspólnoty, przebywania w domowej atmosferze! W drewnianej chacie na szczycie góry dzieją się cuda, których nigdy nie zapomnisz!

Odpocznij nieco już 13.października! Informacje tutaj, w wydarzeniu znajdziesz link do zapisów.