Warsztaty Prostota – uporządkuj swoje życie w Wielkim Poście!

Zapraszam na całodniowe warsztaty psychologiczne w oparciu o Słowo Boże pt: „Prostota. Uporządkuj swoje życie i spotkaj Boga„, już 11.lutego 2017 roku w Krakowie!

Prostota to wartość, która od kilku lat stanowi jedną z największych tęsknot mojego serca. Pociąga mnie czysta przestrzeń dookoła mnie, uporządkowane obowiązki, wolne od toksyn relacje, a przede wszystkim doskonała Bogiem czystość myśli, emocji, intencji, motywacji czy zachowań.

Jestem świadoma, jak destrukcyjnie wpływa nadmiar na moje życie, dlatego nie ustaję w nauce upraszczania. Robię to czasem poprzez proste zabiegi pozbycia się zbędnych rzeczy, a czasem bardziej skomplikowane procesy wewnętrznego stawania w prawdzie. Ostatecznie przecież sam Bóg jest nieskończoną prostotą, a ja chcę upodabniać się do Niego!

Najpiękniejsze w prostocie jednak jest to, że kiedy ja umniejszę moje, On wzrośnie. Kiedy ja i mój nadmiar zamilkniemy, On przemówi. Proszę więc Boga o dar prostoty, aby móc spotkać się z Nim w ciszy i pokoju!

Być może należysz do osób, które jak ja szukają uproszczenia i uporządkowania! Jeśli nie nadążasz za własnym kalendarzem, masz bałagan wszędzie, gdzie się da, czujesz chaos w emocjach i cały ten bałagan sprawia, że trudno Ci spotkać się z Bogiem. W takim razie jesteś idealnym kandydatem na warsztaty „Prostota”! Po tych warsztatach będziesz umiał porządkować swoje priorytety, swój czas i nawyki, oraz stworzysz plan relacji z Bogiem. Daj sobie szansę na prostotę!

To już 11.lutego. Zapisz się! Informacje tutaj, w wydarzeniu znajdziesz link do zapisów.