O MNIE

maja

KIM JESTEM?

Nazywam się Maria Krzemień, jestem psychoterapeutą, trenerem, coachem oraz doradcą chrześcijańskim, a w praktyce codzienności jestem po prostu wierzącym psychologiem, który jakiś czas temu zapragnął połączyć swoje życie z Bogiem już na dobre. Dzięki temu wiem, że nikt ani nic na świecie nie może mi zapewnić równie fascynującej przygody, jak On, który jest Światłem rozświetlającym nasze ciemności – „Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia”. (J 8,12)

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim; szkolenie z poradnictwa chrześcijańskiego w Fundacji Życie i Misja w Ustroniu; kurs trenerski w szkole Metrum; Akademię Coachingu w Coaching People; szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania.

Jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego przy Fundacji Terapii Par i Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie.

CO ROBIĘ I DLACZEGO?

Prowadzę indywidualne poradnictwo psychologiczne (psychoterapia, konsultacje, coaching), warsztaty „Żyj po Bożemu”, warsztaty „Prostota”, warsztaty „Święty (S)pokój” oraz inne warsztaty psychologiczne w oparciu o Słowo Boże, a na moim fanpage’u i blogu dzielę się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, refleksjami z pracy oraz mojej drogi z Bogiem. Pracuję w Poradni Fundacji Głos na Pustyni oraz współpracuję z Fundacją Malak.

Pracuję we współpracy z Panem Bogiem, co daje mi poczucie sensu. Wierzę, że dla wszystkich nas, zmagających się z problemami psychicznymi wszelkiego rodzaju, istnieje nadzieja w Jezusie. Żaden z nas nie jest zdeterminowany, każdy może być szczęśliwy! Jestem przekonana, że Bóg jest najlepszym psychologiem, a Pismo Święte najlepszym poradnikiem. W pracy psychologicznej odwołuję się do Bożych wartości jako tych, które stanowią najlepszy wyznacznik szczęścia.

CO JESZCZE?

Mieszkam w Krakowie. Przez kilka lat byłam członkiem wspólnoty „Janki”, a obecnie należę do wspólnoty „Głos na Pustyni”. Wychowałam się w wierze w Duszpasterstwie Beczka za czasów Adama Szustaka OP, za co do dziś dziękuję Bogu.

W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi, czytam książki, wyjeżdżam z miasta cieszyć się naturą. Fascynuję się leczniczą mocą ziół, roślinami, zdrowym gotowaniem, naturalnym trybem życia i prostotą.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Chcesz umówić się na spotkanie?

Chcesz, bym zorganizowała warsztaty w Twoim mieście lub przyjechała podzielić się swoim świadectwem i wiedzą?

Napisz do mnie: zyjpobozemu@gmail.com (proszę, bądź cierpliwy, czas oczekiwania na odpowiedź: do tygodnia)

Więcej informacji o poradnictwie tutaj.

Informuję, że nie udzielam porad przez maila.

Leave a Reply